Представники проекту Офіс страхового примирителя

Головою громадської організації «Інститут Громадянських Свобод», лідером проєкту «Офіс страхового примирителя»  С. Жуковою представлено презентацію підсумкового звіту про реалізацію проекту «Створення механізму альтернативного вирішення спорів споживачів на страховому ринку». Захід відбувя 12 листопада  2020 року у Всеукраїнському прес центрі Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ".

Світлана Жукова, Голова ГО «ІГС» та лідер проекту «Офіс страхового примирителя»

Світлана Жукова, Голова ГО «ІГС» та лідер проекту «Офіс страхового примирителя» розповідає про переваги механізму фінансового омбудсмена.

ТДВ "СК "МОТОР-ГАРАНТ"

Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «Мотор-Гарант» - новий учасник проекту впровадження альтернативного механізму вирішення спору.

Страхові компанії ГРАВЕ

З 29 травня 2020 року провідні страхові компанії ГРАВЕ УКРАЇНА та ГРАВЕ УКРАЇНА СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ приєдналися до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю під час вирішення спорів між споживачами та страховиками.

Логотип ARX

2 червня 2020 року дві провідні компанії українського ринку страхування приєдналися до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю під час вирішення спорів між споживачами та страховиками.