Логотип ARX

2 червня 2020 року дві провідні компанії українського ринку страхування приєдналися до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю під час вирішення спорів між споживачами та страховиками.

АТ «СК «АРКС» та ТДВ «СК «АРКС ЛАЙФ» - нові учасники проекту впровадження альтернативного (позасудового) механізму врегулювання спорів у сфері страхування, що реалізується Офісом страхового примирителя ГО «ІГС» завдяки грантовій підтримці Проекту USAID «Трансформація фінансового сектора». АТ «СК «АРКС» за підсумками діяльності 2019 року є лідером на ринку non-life страхування за рядом показників. Серед них перші місця у рейтингах за обсягами валових премій, за обсягами чистих премій, а також премій, отриманих від фізичних осіб (за даними інтернет-видання Фориншурер).

ТДВ «СК «АРКС ЛАЙФ» за підсумками діяльності 2019 року входить до ТОП-10 компаній, що здійснюють діяльність на ринку life страхування, та займає другу позицію на цьому ринку  за кількістю укладених договорів (за даними інтернет-видання Фориншурер) .

Приєднання до європейської моделі захисту прав споживачів свідчить про  клієнторієнтованість, прозорість та відкритість цих  компаній.

Ознайомитися із страховими компаніями, що приєдналися до Меморандуму, можна за посиланням: https://ipk.org.ua/strakhovyky-uchasnyky.

У разі приєднання страхової компанії до Меморандуму Офіс страхового примирителя напряму взаємодіє зі страховою компанією для ефективного вирішення спору. При цьому обидві сторони отримують переваги: швидке вирішення проблемного питання, зниження витрат на судові витрати та підвищення довіри до послуг страхування в Україні. Вирішення спорів за допомогою Офісу страхового примирителя є безоплатним, як для споживача так і для страхової компанії.