Страхові компанії ГРАВЕ

З 29 травня 2020 року провідні страхові компанії ГРАВЕ УКРАЇНА та ГРАВЕ УКРАЇНА СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ приєдналися до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю під час вирішення спорів між споживачами та страховиками.

Страховики, що приєдналися до Меморандуму, приймають участь у проекті впровадження альтернативного (позасудового) механізму врегулювання спорів у сфері страхування, що реалізується Офісом страхового примирителя завдяки грантовій підтримці Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору".

ГРАВЕ УКРАЇНА СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ одна з найперших міжнародних компаній, що вийшла на український ринок страхування життя та здійснює свою  діяльність на цьому ринку  вже понад 20 років.

ГРАВЕ УКРАЇНА входить до ТОП-50 компаній non-life страхування за преміями, отриманими від фізичних осіб за 12 місяців 2019 року (за даними інтернет-видання Фориншурер).

Приєднання страхової компанії до Меморандуму надає переваги обом сторонам спору, оскільки Офіс страхового примирителя встановлює прямий зв'язок з представниками страховика для вирішення проблемних питань. Завдяки цьому досягається швидкість прийняття рішень та зниження витрат на судові витрати. Розгляд звернень споживачів та вирішення спорів за допомогою Офісу страхового примирителя є безоплатним як для споживачів, так і для страховиків. Діяльність Офісу страхового примирителя сприяє підвищенню рівня довіри споживачів до послуг страхування в Україні.