ТДВ "СК "МОТОР-ГАРАНТ"

Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «Мотор-Гарант» - новий учасник проекту впровадження альтернативного механізму вирішення спору.

ТДВ «СК «Мотор-Гарант» за підсумками діяльності 2019 року входить до ТОП-50 страхових компаній за преміями, отриманими від фізичних осіб (за даними інтернет-видання Фориншурер).

Участь компаній у проекті із впровадження альтернативного (позасудового) механізму вирішення спору – це, насамперед, свідчення їх відкритості та відповідальності перед своїми споживачами, що, у свою чергу, сприятиме отриманню довіри від споживачів і зростанню попиту на послуги у сфері страхування.

Альтернативний (позасудовий) механізм вирішення спору між споживачами та страховиками реалізується Офісом страхового примирителя ГО «ІГС» завдяки грантовій підтримці Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору». Перевагами цього механізму є справедливе, незалежне та неупереджене вирішення спору як по відношенню до споживача, так і страховика, а також його простота, швидкість і безкоштовність.

У разі приєднання страхової компанії до Меморандуму Офіс страхового примирителя напряму взаємодіє зі страховою компанією для ефективного вирішення спору.

Ознайомитися із страховими компаніями, що приєдналися до Меморандуму, можна за посиланням: https://ipk.org.ua/strakhovyky-uchasnyky.