Світлана Жукова, Голова ГО "ІГС"
Світлана Жукова, Голова ГО «ІГС» та лідер проекту «Офіс страхового примирителя» розповідає про перші успіхи у впроважденні альтернативного механізму вирішення спорів у страхуванні та особливості взаємодії Офісу страхового примирителя зі споживачами та страховими компаніями.
 

Метлайф - партнер Офісу страхового примирителя

З 13 квітня 2020 року страхова компанія ПрАТ "Метлайф" приєдналася до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю під час вирішення спорів між споживачами та страховиками. За даними інтернет-видання forinsurer.com, Метлайф - є лідером зі страхування життя за обсягами активів, страхових премій та виплат.


З 01 квітня 2020 року страхова компанія ПрАТ «Європейське Туристичне Страхування» приєдналась до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю під час вирішення спорів між споживачами та страховиками.

Віддалена робота

У зв'язку з введенням карантину ми перейшли на роботу у віддаленому режимі. Проте це ніяким чином не впливає на роботу команди.

З 19 січня 2020 року діють норми Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» стосовно позасудового розгляду скарг споживачів фінансових послуг.