Zukova Svitlana

Світлана Жукова

Приймає участь у розгляді звернень споживачів та вирішенні спорів

Юристка, має 15 річний досвід правозаcтосування, в тому числу у сфері фінансових послуг.  Має досвід  управління процедурою розгляду скарг споживачів на дії страхових компаній  при асоціації страхових компаній,  безпосереднього розгляду скарг споживачів на дії страхових компаній, надання роз’яснень та рекомендацій.  Має досвід з  підготовки проектів нормативно-правових актів у сфері державного регулювання фінансових послуг, державного управління, розвитку громадянського суспільства, захисту прав та законних інтересів споживачів, в тому числі споживачів фінансових послуг, тощо.

Guzei Nina

Ніна Гузей

Приймає участь у розгляді звернень споживачів та вирішенні спорів

Експертка зі страхування, має 20 річний досвід діяльності у страховому бізнесі, має досвід роботи на керівних посадах  страхових  компаній з іноземним капіталом. Має досвід в організації роботи  комітету із розгляду скарг споживачів в страховій компанії, та участь у комісії із розгляду скарг споживачів при асоціації страхових компаній. Має досвід участі, у якості експерта страхового бізнесу у підготовці галузевих нормативно-правових актів, тощо.

Zlotnikova Ganna

Ганна Злотнікова

Приймає участь у розгляді звернень споживачів та вирішенні спорів

Юристка, має 15 річний досвід правозастосування. Має досвід участі у розгляді  державним органом скарг, звернень юридичних та фізичних осіб щодо порушень законодавства, надання роз’яснень, рекомендацій. Має досвід підготовки проектів нормативно-правових актів у сфері державного регулювання фінансових послуг, державного управління, захисту прав та законних інтересів споживачів, тощо.

Frolova Maria

Марія Фролова

Виконує підтримку сайту та соціальних медіа

Має ступінь МВА, з 2006 року працює у сфері страхування. Відповідала за організацію та оптимізацію бізнес-процесів у провідних українських страхових компаніях, впровадження автоматизації, організацію роботи контактних центрів, якість обслуговування клієнтів.

Evgeniy Shumakov

Євгеній Шумаков

Має 15 річний досвід діяльності на страховому ринку. Експерт з Public та Government Relations. Керівник страхової асоціації.